Masaż aromaterapeutyczny, dedykowany wszystkim w każdym wieku

Jest to mocny masaż z uciskami mięsni pleców i akupresura stop. Masaż aromaterapeutyczny, który wykorzystuje olejki eteryczne, uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych, która zapewnia odnowę biologiczną organizmu. Masaż całego ciała odpręża i redukuje napięcie psychiczne. Oprócz tego zmniejsza napięcie miesiączkowe, wspomaga układ immunologiczny w walce z niesprzyjającymi warunkami środowiska zewnętrznego. Masaż odprężający pomaga ponadto podejmować aktywność fizyczną i w pośredni sposób przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej.
Masaż ten polega na namaszczaniu ciała skoncentrowanymi esencjami eterycznymi o terapeutycznej jakości z wykorzystaniem technik wywodzących się z refleksologicznych starożytnych technik masażu tybetańskiego i masażu Indian Lakota.
Celem masażu jest wprowadzenie organizmu w stan równowagi i harmonii oraz uruchomienie wewnętrznych sił naprawczych. Takie efekty są możliwe dzięki zastosowaniu najwyższej jakości olejków eterycznych oraz specjalistycznych technik masażu.
Aromaterapia jest pomocna przy:
schorzeniach kręgosłupa, bólach głowy, przewlekłym stresie, zaburzeniach odporności.
Olejki eteryczne naturalne zastosowane w terapii zależnie od zakładanych efektów to: geraniowy, bergamotowy, melisowy, cytrynowy, tymiankowy, oregano, mieta pieprzowa, cyprysowy i wiele innych
Masaż z wykorzystaniem olejków eterycznych w końcowym etapie pozwala na prawdziwe rozluźnienie i wyciszenie organizmu. Jest polecany wszystkim osobom, które są zestresowane, przepracowane i nie mają czasu na aktywność fizyczną ani na odpoczynek.
Cena:
150 zł/60 min