Masaż tantryczny, dedykowany dla dorosłych kobiet i męzczyzn

to doskonały sposób na zdjęcie stresu i uzyskanie z niczym nieporównywalnych wrażeń sensorycznych.
Masaż tantryczny jest prastarą sztuką, w której zmysł dotyku pomaga nam powrócić do naszego ciała, odnowić z nim kontakt i połączyć się na nowo z własną cielesnością, podchodząc do swojego ciała z miłością i wrażliwością. Gdy nawiążemy kontakt ze swoim ciałem i pokochamy je wtedy większą rozkosz możemy czerpać ze zbliżenia z partnerem.
Masaż tantryczy to niezwykły masaż ciała oraz zmysłów, który uczy jak cieszyć się ciałem i seksualnością. Tantra jest całkiem innym rodzajem masażu ,niezwykłym i wyjątkowym. Jest to praca z energia człowieka co powoduje odblokowanie czakr.
Prowadzi do głębokiego relaksu ,uzdrawia ciało ,umysł i dusze, pobudza siły życiowe i relaksuje całe ciało, a także uwalnia blokady i zahamowania w ciele człowieka. Dzięki Tantrze człowiek odzyskuje radość z życia i poznaje czym jest dotyk drugiej osoby. Uczy seksualnej intymności, fizycznego kontaktu oraz przyjemności płynącej z dotyku. Odpręża i rozluźnia napięte mięśnie.
Masaż wykonywany jest na macie. Masażysta/ka bez bielizny krepującej ruchy wykonuje masaż całym ciałem oraz rekami i przedramionami ruchy są powolne i delikatne. Zaczyna się od głowy, postępuje w kierunku stóp.
Ekscytujący masaż, w którym aktywowana jest energia seksualna.
Dotyk jest całym ciałem powolny i bardzo zmysłowy, ruchy rak i przedramion oplatają niczym wąz całe ciało, aromatyczna i rozgrzana oliwka potęguje doznania. Wibrująca energia powoduje samo uzdrowienia sie naszego ciała z zahamowań, zranień, otwiera nasze serce.
Taka forma masażu prowadzi do rozluźnienia głównych grup mięśni, łagodzi stres, poprawia krążenie, zwiększa ogólny poziom samozadowolenia, a także poprawia Twój poziom emocjonalny. Dodatkowo daje poczucie spokoju i dobrobytu a delikatne, czułe i zmysłowe, medytacyjne i powolne ruchy masażystki niezwykle wyostrzają Twoje odczucia i wywołują wyłącznie pozytywne emocje
Cena:
220 zł/60 minut
390 zł/80 minut 2 masażystki/masażyści