Orient Masaż – salon masażu w Krakowie

Stres i napięcie kumulują się w Tobie każdego dnia? Bolę Cię mięśnie i stawy, albo masz pogorszony nastrój i coraz trudniej Ci odpocząć? To dowód na to, że czas zwolnić i pozwolić swojemu ciału i zmysłom na błogi relaks. Poczujesz go w Orient Masaż, naszym profesjonalnym salonie masażu relaksacyjnego w samym centrum Krakowa.

W towarzystwie pięknej i wykwalifikowanej masażystki lub przystojnego masażysty odzyskasz lekkość ciała oraz myśli. Wszystko to w klimatycznej scenerii, łączącej półmrok i ciepły blask świec, zapachy naturalnych olejków i relaksującą muzykę.

Masaże dla każdego – klasyczne i egzotyczne

Oferujemy zarówno masaże klasyczne, relaksacyjne, lecznicze, jak i masaże tajskie, masaże nuru i masaże yoni. Chcesz więcej? Oferujemy usługi, takie jak pokaz tańca czy użycie specjalnych olejków czy żeli. Do naszego salonu masażu w Krakowie możesz przyjść z partnerką lub partnerem – na profesjonalny masaż tao dla dwojga.

Tylko wykwalifikowana, profesjonalna kadra

Nasz zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowane masażystki i masażyści. Podczas żadnego z masaży nie świadczymy usług seksualnych, ale uwierz – różnorodna technika masażu, jaką nasz zespół opanował do perfekcji w połączeniu z starannie przemyślaną scenerią staną się dla Ciebie bramą do zupełnie nowych, przyjemnych doznań.

Gabinety o najwyższym standardzie

Gabinety naszego salonu zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami. To przestronne, klimatyzowane pomieszczenia, w których dbamy o należytą higienę i komfort oraz intymność przebywania.