Masaż Yoni

img

Masaż Yoni

  • 60 minut250 zł
  • Po godz. 23+ 50 zł

Tutaj nie chodzi wcale o seks. Yoni to terapia dla kobiety – niepewnej, zestresowanej, oziębłej, skrzywdzonej. Sztuka dotyku, który leczy, ale od wewnątrz.

Yoni to po prostu wagina – niby zwykły narząd, o którym wiedzą już prawdopodobnie sześciolatki, ale z punktu widzenia kobiety to zdecydowanie coś więcej. Wystarczy pomyśleć, jak czujemy się, gdy coś tam na dole jest nie w porządku, jak wielkie emocjonalne znaczenie ma dla większości z nas penetracja, ile impulsów przepływa przez nerwowe sploty podbrzusza w momencie erotycznego szczytowania… I choć widocznym znakiem kobiecości, zwłaszcza dla mężczyzny, będą pewnie zawsze piersi, nie ma drugiego takiego ośrodka intymności jak Yoni.

Masaż Yoni poleca się więc kobietom po przejściach, pacjentkom po zabiegach ginekologicznych, paniom z zaburzeniami seksualnej samoświadomości. Terapia Yoni to odnowa wnętrza waginy, ulżenie skurczom macicy, regulacja hormonalnych zaburzeń, przełamanie wstydu i lęku. Nie jest to element gry wstępnej ani motyw na film porno. Raczej terapia duszy i ciała, pozwalająca niektórym z nas po raz pierwszy zrozumieć, że może chodzić tylko i wyłącznie o naszą, nieskrępowaną przyjemność.

Wykonywany przez profesjonalistę rozgrzanymi rękoma zanurzonymi w delikatnym naturalnym olejku masujemy delikatnie ale zdecydowanie brzuch, uda i okolicy kości łonowej. To może trwać bardzo długo – aż kobieta się ewidentnie rozluźni i podda rotacyjnemu ruchowi dłoni.

W trakcie masażu yoni, czyli stref erogennych kobiety uwalniane są skrywane emocje. Osoba masowana będzie odczuwać uczucie ogromnej przyjemności, ale również może chcieć krzyczeć czy płakać. Jest to rodzaj przeżywania ekstazy. Ruchy dłoni masażysty doprowadzają do wyjątkowo intensywnych doznań, a ekstaza jest niezwykle satysfakcjonująca i długotrwała.