Masaż tantryczny Gdańsk

Orient Masaż – Salon Masażu w Gdańsku
Czujesz stres i napięcie każdego dnia? Miewasz bóle ciała, pogorszony nastrój albo problemy z właściwym odpoczynkiem? Znasz to aż za dobrze?
Jeśli na co najmniej dwa pytania odpowiedziałeś/aś TAK to znak, że czas zwolnić i pozwolić swojemu ciału oraz zmysłom na błogi relaks. Poczujesz go w Orient Masaż, naszym profesjonalnym i wyjątkowym salonie masażu relaksacyjnego w Gdańsku.
W towarzystwie pięknej i wykwalifikowanej masażystki lub przystojnego masażysty odzyskasz lekkość ciała oraz myśli. Wszystko to będzie się działo w klimatycznej scenerii, łączącej półmrok i ciepły blask świec, zapachy naturalnych olejków i relaksującą muzykę.
Masaże dla każdego od klasycznych po egzotyczne
Oferujemy zarówno klasyczne – RELAKSACYJNE i lecznicze masaże, jak i masaże TAJSKIE, masaże NURU i masaże YOINI. Wiele z nich rozbudowaliśmy, oferując usługi, takie jak pokazy tańca czy użycie specjalnych olejków czy żeli. Do naszego salonu masażu w Gdańsku możesz przyjść z partnerką lub partnerem – na profesjonalny masaż TAO dla dwojga.
Tylko wykwalifikowana, profesjonalna kadra
Nasz zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowane masażystki i masażyści. Podczas żadnego z masaży nie świadczymy usług seksualnych, ale uwierz – różnorodna technika masażu, jaką nasz zespół opanował do perfekcji w połączeniu z starannie przemyślaną scenerią staną się dla Ciebie bramą do zupełnie nowych, przyjemnych doznań.
Gabinety o najwyższym standardzie
Gabinety naszego salonu zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami. To przestronne, klimatyzowane pomieszczenia, w których dbamy o należytą higienę i komfort oraz intymność przebywania.