Masaż Tao

img

Masaż Tao

To doskonały sposób na zdjęcie stresu i uzyskanie z niczym nieporównywalnych wrażeń sensorycznych.

Masaż tao jest prastarą sztuką, w której zmysł dotyku pomaga nam powrócić do naszego ciała, odnowić z nim kontakt i połączyć się na nowo z własną cielesnością, podchodząc do swojego ciała z miłością i wrażliwością.

Jest to niezwykły masaż ciała oraz zmysłów, który uczy jak cieszyć się ciałem . Tantra jest całkiem innym rodzajem masażu, niezwykłym i wyjątkowym. Jest to praca z energia człowieka co powoduje odblokowanie czakr.

Prowadzi do głębokiego relaksu, uzdrawia ciało, umysł i dusze, pobudza siły życiowe i relaksuje całe ciało, a także uwalnia blokady i zahamowania w ciele człowieka. Dzięki Tantrze człowiek odzyskuje radość z życia i poznaje czym jest dotyk drugiej osoby. Uczy się seksualnej intymności, fizycznego kontaktu oraz przyjemności płynącej z dotyku. Odpręża i rozluźnia napięte mięśnie.

Masaż wykonywany jest na macie. Masażysta/ka bez bielizny krepującej ruchy wykonuje masaż dłońmi i przedramionami, jak też całym ciałem. Ruchy są powolne i delikatne. Dotyk jest bardzo zmysłowy, ruchy oplatają niczym wąż całe ciało, a aromatyczna i rozgrzana oliwka potęguje doznania. Wibrująca energia powoduje samouzdrowienie ciała z zahamowań, zranień, otwiera serce.

Taka forma masażu prowadzi do rozluźnienia głównych grup mięśni, łagodzi stres, poprawia krążenie, zwiększa ogólny poziom samozadowolenia, a także poprawia Twój poziom emocjonalny. Dodatkowo daje poczucie spokoju i dobrobytu a delikatne, czułe i zmysłowe, medytacyjne i powolne ruchy masażystki niezwykle wyostrzają odczucia, wywołując wyłącznie pozytywne emocje.